Trvalá na viečku

Moja sesternica Miri má nechtové štúdio a cca pred rokom sa začala venovať LashLiftingu. Kto vie anglicky vie, že to znamená „Zdvihnuté mihalnice“… Dostala som od nej jedno ošetrenie ako darček – na vyskúšanie.

Odkladala som to statočne, ale keďže je pracovný frmol a potrebovala som si trochu oddýchnuť, tak som sa k nej objednala.

Začalo sa to tým, že mi Miri prilepila spodné mihalnice na tvár, aby sa neplietli medzi horné mihalnice… no katastrofa, však to je ako nejaká operácia… pomyslela som si. Ale to bola jediná nepríjemná vec počas celého ošetrenia.

Procedúra trvala cca polhodinku. Najprv sa nalepí silikónová “podložka” na horné viečka, na ktoré sa natiahnu horné mihalnice a potom sú natreté “trvalou”. Po cca štvrťhodinke boli moje mihalnice hýčkané keratínom, aby krajšie rástli, boli dlhšie… Nakoniec boli ešte zafarbené, aby mali peknú farbu.

Hneď ako som bola zbavená všetkých podušiek a pozrela som sa do zrkadla, tak som nechápala. Moje rovné mihalnice boli krásne vytočené dohora. A to som ich ešte nemala ani nalíčené riasenkou.

Doma som si hodila jemný mejkap a moja spokojnosť bola dokonalá. Môžu sa začať sviatky. Vraj to vydrží 6-8 týždňov. Tak možno stihnem byť pekná aj na Valentína.

Viac info na stránke nechtového štúdia MIRI:
fb.com/nechtovestudiomiri/