Tipy na darčeky

Dovoľte mi predstaviť zopár darčekov, ktoré sme vymysleli, prípadne vieme realizovať u nás v grafickom ateliéri Orflex v Senci.

Domáce pexeso

Evka Hurtonová Krišková prišla s požiadavkou, či by som vytlačila pre jej dcéru pexeso. Nakreslila štvorcový obrázok, ktorý sme vytlačili na pohľadnicový kartón 350 g (papier bezlaku, je to veľmi tvrdý papier). Dcérka bude kresliť obrázky dvojmo a tak naozaj sa hrať aj pri tvorbe samotnej hry. Veľmi pekný nápad.

S dovolením Evky publikujem fotku malej Stelky v procese tvorby jednotlivých kartičiek. 🙂 Na jednotnej strane môže byť aj fotografia, alebo ľubovoľný text. Minimálne rozmery na prípravu podkladu je 1000 × 1000 px. 20 párové pexesový základ na tvrdom pohľadnicovom kartóne vyrobíme za 5€ vrátane práce za napasovanie vášho dizajnu na uniformovanú stranu a rozrezanie na rozmer 5×5 cm.

Poukážka na „SVATÝ POKOJ“.

Minulý rok sme vymysleli poukážku na Svätý pokoj – 3ks / 1€. Máme kupóny pre ženu ale aj muža. Prispôsobili sme vizuál  a textáciu poukážky. Poukážka je na kvalitnom papieri, jednostranne potlačená, zmestí sa do obálky veľkosti DL. Určite vyčaruje úsmev.

Známky na vaše sviatočné pohľadnice

Čerpám z minulých nápadov – ešte minulý rok sme dali vytlačiť papierové etikety v tvare známky. Tak v prípade záujmu môžeme tento projekt recyklovať. Na pošte stačí zaplatiť za podanie, nemusíte kupovať známku. Pošta dotlačí dátum podania na Vami nalepenú “poštovne neplatnú” známku. Vhodná aj pre firmy, ktoré si chcú ozvláštniť zásielky vlastným logom, vinšom. 🙂

Alea iacta est, kocky sú hodené

V našom bižutérnom ateliéri máme kooooopec všetkého možného, aj krásneho nemeckého dreveného tovaru k ďalšej tvorbe. Jedným artiklom sú napríklad aj 6 cm kocky z bukového dreva, na ktoré sme dali vyrobiť kvalitné Rayfilm lesklé etikety, ktoré sa dajú podľa želania potláčať. Natlačíme vám na etikety vaše mená a najoblúbenejšie činnosti a môžete vylosovať, čo budete spolu robiť a kto sa rozhodne o mieste alebo iných detailov. 🙂 Pestujte si spoločne strávený kvalitný čas.

Certifikáty pre vašich milovaných

Baby Book

Máme prichystaný chutnú ilustrovanú knižku, do ktorej môžeme vložiť vaše texty a fotky. Vytvorte si večnú pamiatku z prvých fotiek Vášho miminka.

A3 foto v ráme 50×40 cm

Každý niekde začína. Ja som svoju kariéru začala napalovaním DVD u môjho pedagóga z VŠVU, ktorý mi bol oponentom pri spracovaní praktickej diplomovky multimediálnej práce. Dva týždne pred odovzdaním sa ma spýtal, keďže on už považoval moju diplomovku za hotovú, či si bom mu nešla pomôcť do jeho firmy. Pamätám si, napaľovala som DVD-čka s multimediálnou prezentáciou pre spoločnosť Wienerberger a lepila na CD etikety a kompletizovala s obalmi.  A tam sa to začalo. Písal sa rok 2001.

Ešte mi dali čosi porobiť, potom ďalšiu vec… a tak sa stalo, že som s nimi ako živnostníčka spolupracovala až do roku 2009, keď sme sa s manželom rozhodli, že už nebudem cestovať do Bratislavy, ale skúsime to spolu.

Pár dní dozadu som dostala mail s pozvánkou na oslavu 20. výročia založenia ich spoločnosti STUDIO 001.  Zhodou náhod som akurát hľadala nejaké staršie fotky a našla som jednu z roku 2007, tak som im pripravila malé prekvapko. Historickú fotografiu z tej doby. 🙂 Dúfam, že sa budú tešiť.

Týmto by som sa im rada ešte raz poďakovala za všetko, čo ma naučili. Daniel Blonski a Martin Lipták, veľké ĎAKUJEM! Linka na ich fakt vymakané Studio 001: www.001.sk

Pamiatkové foto k 20. výročiu založenia spoločnosti Studio 001. Fotografia v pozadí je z roku 2007.

___
Ak by ste mali záujem o podobný darček, na počkanie Vám vieme vytlačiť. Vlastníme kvalitnú Inkjet tlačiareň Pixma a A3 fotopapiere vysokej kvality. Ceny darčekov vrátane hliníkového IKEA rámu 40×50 zistíte mailom na orflex@orflex.sk alebo telefonicky na 0904 610 770 (Zuzana Oros).